Satışa Kapalı DENON AVR- X1400H 7.2 CHANNEL FULL 4K ULTRA HD A/V RECEİVER

Yeni Denon AVR-X 1400 H

7.2 Channel Full 4K Ultra HD AV Receiver with 145W per channel, built-in HEOS wireless technology, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Vision compatible, HDR, HDMI 6 in / 1 out


HEOS kablosuz çok odalı müzik akışı, ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir

HEOS teknolojisi, AVR-X2400H'nin HEOS kablosuz çok odalı sistemin bir parçası olmasını ve böylece evinizde her yerde - ve her yerde - en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmasını sağlar. Evinizdeki şebekesinde, İnternet radyosunda veya gerçek zamanlı aktarım hizmetlerinizde depolanan müzikleri evin her yerinde HEOS kablosuz hoparlörlerle veya hatta başka HEOS uyumlu alıcılarla paylaşın. Ve hepsi ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir, istediğiniz sayıda akıllı telefon ve tablet üzerine kurulur! Uygulama size anında çok odalı ses kontrolü sunar, yani her odadan müzik dinleyebileceğiniz, her odadan farklı kaynaklardan farklı müzikler çalabileceğiniz, birkaç oda bir araya getireceğiniz ve parti modunda mükemmel bir şekilde senkronize edilmiş aynı şarkıyı çalabileceğiniz anlamına geliyor! HEOS serisinin tamamı hakkında daha fazla bilgi için http://www.heosbydenon.com adresini ziyaret edin.

Günümüzün gelişmiş film müzikleriyle nefes kesen kavrayıcı surround ses veren AVR-X1300W 7.2 kanallı Dolby Atmos AV alıcı ile son teknoloji surround sesi deneyimleyin. Birinci sınıf sinema salonlarında bulunun devrimsel 3D surround sesin aynısını dramatik derecede genişletilmiş ses boşluğu veren bir baş üstü ses alanı oluşturma özelliğiyle birlikte evinize getirin.  Dahası gelecekteki bir sürüm güncellemesi AVR-X1300W'yu tüm üç boyutlu ses formatlarıyla tam uyumlulu şekilde DTS:X film müziklerinin de kodlarını çözebilir hale getirecektir. 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER & AVANTAJLARINIZ

• Kanal bașına 145W ile 7.2 kanallı AV alıcı: Orta boyuttaki odaları eșsiz Denon sesiyle doldurmaya yetecek güç

• 2.4GHz/5GHz dual bant desteğiyle dahili WiFi; dahili Bluetooth; Özellikle WiFi açısından kalabalık evlerde geliștirilmiș ağ sağlamlığı

• 4K/60 Hz full rate direkt geçiș; 4:4:4 renk çözünürlüğü, HDR ve BT:2020: Gelecek ile uyum için en son HDMI standardı

• Tam HDCP 2.2 destekli 6 HDMI giriși (1 tanesi önde): Blu-ray oynatıcı, oyun konsolu ve daha fazlası için çok sayıda giriș

• Dolby Atmos (5.1.2'ye kadar) ve DTS:X (sürüm güncellemesi ile): Baș üstünden efektler ile sarsıcı 3D ses

• AirPlay, Bluetooth, Internet Radyosu, Spotify Connect, Network Ses Aktarımı: Neredeyse sınırsız online müzik kaynaklarına erișim

• DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC, AIFF ve WAV desteği: HiFi hayranları için yüksek çözünürlüklü ses aktarımı

• Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume ve Dynamic EQ: Bireysel odanız için mükemmel ekolizasyon sağlama

• Renk kodlu hoparlör terminalleri, kurulu asistanı, Denon 2014 AVR Remote uygulaması: Sorunsuz kurulum, ayar ve çalıșma


• Off/on/auto ayarıyla zeki ECO modu: Performanstan ödün vermeden enerji düșüncesi


En son HDMI 2.0a Bağlanabilirliği; HDCP 2.2 Uyumlu

Bir tanesi kolaylık açısından ön panelde yer alan AVR-X1300W'nun altı HDMI girişinin tamamı 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color alt örnekleme, High Dynamic Range (HDR) ve 21:9 video, 3D ve BT.2020 direkt geçiş desteğini içeren en son HDMI özellikleriyle uyumludur. Gelişmiş video bölümü de 4K Ultra HD kopya korumalı içerik için gerekli olan HDCP 2.2 uyumludur, böylece AVR-X1300W yeni jenerasyon Blu-ray disk oynatıcılar, set üstü kutu ve diğer 4K Ultra HD kaynaklar için hazır hale getirir. 

 

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi

Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz aktarım bağlantısı özelliğiyle AVR-X1300W sıkışık şehir ortamlarında bile sabit ve sorunsuz aktarım için gelişmiş çift anten sistemi özelliklidir. Ev Wi-Fi ağınız üzerinden (veya RJ-45 ethernet LAN portu üzerinden kablolu bağlantı ile) internete bağlanarak Spotify Connect gibi aktarım müzik servislerindeki sevdiğiniz şarkıları tadını çıkartın. Ayrıca dünya çapındaki binlerce internet radyo istasyonundan birini seçebilir ve sanal olarak her türden müzik ve konuşma eğlencesinin keyfini yaşayabilirsiniz. AirPlay iPod touch, iPhone veya iPad'teki sevdiğiniz şarkıları kablosuz çalma imkanı sağlar ve ağ aktarımı üzerinden PC, Mac veya NAS cihazlarınızdaki müzikleri dinleyebilirsiniz. Tamamen yeni Denon 2016 AVR Remote uygulaması AVR-X1300W'yu ağ bağlantılı bir akıllı telefon veya tablet ile kontrol etmenizi sağlar; Apple iOs, Android ve Kindle Fire için mevcuttur. 

Yüksek Çözünürlüklü Ses

AVR-X1300W'nun DSD 2.8MHz (SACD'nin ses meraklıları formatı) ve şimdi 5.6MHz ile birlikte 24-bit/192-kHz'e kadar kayıpsız dosyaları (AIFF, FLAC and WAV; 24-bit/96kHz'e kadar ALAC/Apple kayıpsız) çözebilme özelliğiyle yüksek çözünürlüklü ses dosyalarının inanılmaz doğruluğunu keşfedin. Bu şarkıları ön panel USB aracılığıyla bellek cihazlarından veya ağ kaynaklarından çalabilirsiniz - AVR-X1300W MP3 gibi kayıplı dosya türlerini de çalacaktır.

Eco Mode ile Güçlü  7 Kanallı Ayrı Amplifikatör

 

Tüm yedi kanalda yüksek akımlı ayrı güç çıkış cihazı özellikli AVR-X1300W kanal başına 145 watt üretir. En geniş çaplı hoparlör modeliyle uyumluluk için (4 ohm'a kadar düşebilen) yüksek akımlı düşük empedansla çalışma özelliğine sahiptir. Eco mode güç tüketimini azaltmak için ses seviyesine göre güç amplifikatörünün çıkışını ayarlar ve ekran üstü Ecometre ile güç tasarrufunun gerçek zamanlı olarak görüntülenmesini sağlar. 

Dolby Atmos

Dolby'nin devrimsel Dolby Atmos teknolojisi on yıllardır süren kanal bazlı surround ses kodlamasından gelişmiş obje bazlı kodlama için vazgeçerek ses tasarımcısına sesleri üç boyutlu ses alanında tam olarak istediği yere koyma imkanı sağlar. Şimdi AVR-X1300W ile üst düzey ev sineması deneyimi için 5.1 surround ses hoparlör sistemi ve 2 ek baş üstü hoparlöre veya 2 ek Dolby Atmos sertifikalı asansör hoparlöre bağlanabilme özellikli bu ödüllü teknolojiden evde faydalanabileceksiniz. 

 

DTS:X

En son kavrayıcı surround ses sistemi DTS:X benzer obje bazlı ses kodlama özelliklidir ve baş üstü hoparlörlerin etkileyici bir surround ses deneyimi yaşatmasını sağlar. (DTS:x gelecekteki bir yazılım güncellemesi ile mümkün olacaktır: daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin: www.denon.com/dtsx)Bu hem Dolby Surround hem de DTS Neural:X upmixing'i içerir: 3D hoparlörlere sahip kullanıcılar stereo müziklerde bile dinleme odasında kurulu olan hoparlörlerin tamamını kullanarak geleneksel Dolby veya DTS-koldu içerikten zenginleştirilmiş surround deneyimi alabileceklerdir.

Denon 2016 AVR Remote

Apple uygulama mağazası, Google Play ve Amazon uygulama mağazasında mevcut olan "Denon 2016 AVR Remote" uygulaması ile akıllı telefon veya tabletten ayar menüsüne erişim ile birlikte alıcının çalışmasını kontrol edebilirsiniz. Uygulama ayrıca alıcının durumunu görüntülemeye, seçenek menülerine, Denon Blu-ray çalar kontrolüne ve kolaylık için online kullanım kılavuzuna hızlı erişim sağlar. Aynı zamanda yeni kuyruk yönetimi özelliğiyle çalınmakta olan çalma listesini görüntüleyebilir ve ona yeni şarkılar ekleyebilirsiniz. 

Akıllı TV bağlantısı

Bazı akıllı TV'lerde sağlanan HDMI CEC (tüketici elektronik kontrolü) özelliğini kullanarak Denon alıcıları TV uzaktan kumandası ile kontrol etmek mümkündür. Alıcının "HDMI control" özelliğini ON olarak ayarlayın, TV'deki alıcı kontrol fonksiyonlarından "Smart Menu"yü seçin ve Smart Menu ana ekranı kaynak ve surround modu, ana ayar menüsü, ve Smart Select 'one touch" ön ayarları içeren geniş çaplı bir alıcı fonksiyonuna direkt erişim imkanı verir. 

 

Audyssey Oda Düzeltme

Audyssey'in gelişmiş DSP ses algoritmalarını içeren ilk AV alıcıların üreticisi olan Denon AVR-X1300W'ya MultEQ XT, Dynamic EQ ve Dynamic Volume içeren DSP fonksiyonların Audyssey Silver paketini getiriyor. Audyssey MultEQ XT otomatik oda akustik ölçüm ve düzeltme sistemi en pürüzsüz ve doğal ton dengesini verecek şekilde hoparlörlerinizi odanızın akustiğiyle eşleştirmek için cihazla verilen mikrofonu ve test tonu sekansını kullanır. MultEQ XT sistemi sekiz adet temel MultEQ sisteminin yüksek çözünürlüğüyle sadece ideal en iyi nokta için değil tüm aile için en iyi sesi mümkün kılan 8 adete varan ölçüm lokasyonu ile ana ve uydu hoparlörler için daha büyük filtre hassasiyeti sağlar. Audyssey Dynamic EQ daha düşük ses seviyelerinde bile tam aralıklı ses vermek için ton dengesini devamlı olarak ayarlayan gelişmiş psikoakustik algoritmaları kullanır. Audyssey Dynamic Volume daha kolay bir görüntüleme deneyimi için -özellikle gürültülü reklamlarda gerçekleşen- rahatsız edici ses yükselmelerini yumuşatır.

Çiftli Subwoofer Çıkışı


Tekli subwoofer duyulabilir tepeler ve düşüşler ile ana dinleme pozisyonunda eşit olmayan bass yanıtı verebilir. AVR-X1300W dinleme alanındaki her yerde en doğru bass için, en düşük frekanslarla çalışmada bile,  farklı lokasyonlarda yer alan, iki subwoofer için bunu sağlar.  

 

Çoklu Kaynak/Çoklu Oda

AVR-X1300W ile birlikte bir odada 5.1 kanal surround diğer odada ise CD veya aktarılan ses gibi farklı bir kaynaktan çalınan müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Çok odalı amplifike çıkışlara kolayca bir çift stereo hoparlör bağlayabilirsiniz. Veya Zone 2 ön çıkışlarına ayrı bir stereo amplifikatör ve hoparlörler bağlayarak ana odada tam 5 kanallı surround ses, diğerinde stereo ses dinleyebilirsiniz. 

Pratik USB Portu

Pratik ön panel USB portu iPod touch, iPhone ve iPad'teki müziğinizden dijital bağlantı ile birlikte cihazını şarj etme imkanı sağlar. Ayrıca USB bellek bağlayıp MP3'ten yüksek çözünürlüklü DSD (2.8/5.6 MHz) ve kayıpsız FLAC (24-bit/192-kHz'e kadar) dosyaları dinleyebilirsiniz.

 

Renk Kodlu 4 Yönlü Hoparlör Terminalleri

Ön paneldeki ve uzaktan kumandadaki dört Quick Select butonu favori kaynaklarınızı seçmeye izin verir: her biri o kaynak için tercih edilen ayar ve ses modunu hatırlar. Favori internet radyo istasyonlarınızı saklamak için bile kullanabilirsiniz. 

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Garanti Durumu
  Garanti Süresi24 Ay
  GarantiDenon

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  DENON AVR- X1400H 7.2 CHANNEL FULL 4K ULTRA HD A/V RECEİVER

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 2.950,00 TL
  • 12 ay x 283.22 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir