Luxe LX-G7 Game Oyuncu Mouse & Mouse Pedi KIRMIZI

LuxeLX-G7 Game Oyuncu Mouse & Mouse Pedi

 

KIRMIZIRENK

 

Lazersensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerinideğiştirebilirsiniz. 3 Milyon tıklama özelliği ve 3 Milyon Swing harekettestlerini başarıyla tamamlamıştır. Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığıve mükemmel tutuş sağlar. Her zaman rakiplerinden bir adım önde!

 

Yumuşakdokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarakyapılmıştır oyun oynamanın keyfine varın!

 

Tuşlarısayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.

Yüzeyindebulunan kıvrımlar ve özel tasarımı sayesinde maksimum tutuş sağlar ve oyunesnasında mouseunuzun elinizden kaymasına engel olur.

 

Ürün Kodu:   LX-G7

 

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Bağlantı
  Bağlantı TipiUSB

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  Luxe LX-G7 Game Oyuncu Mouse & Mouse Pedi KIRMIZI

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 35,00 TL
  • 12 ay x 3.36 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir