Satışa Kapalı Panasonic KX-TG1611 Dect Telefon - Siyah
Panasonic KX-TG1611 Dect Telefon - Siyah
 

Ofis telefonu kullanımında en yaygın marka olan Panasonic KX-TG 1611 Dect Telefon ile konuşmalarınız daha rahat ve sabit durmanıza gerek kalmadan serbest bir şekilde olacak. Ofis telefonu siparişinizi Ofix.com'dan verin, uygun fiyat ve ertesi gün teslimat imkanından faydalanın.

 

- Arayan Kimliği: Var

- Konferans: Var

- Rehber: 50 İsim Ve Numara

- Bekleme Süresi: 150 Saate Kadar

- Konuşma Süresi: 17 Saate Kadar

- Ekran: Tek Satır LCD

- Hansdfree: Var

- Arama Kilidi: Var

- Tekrar Arama: Yok

- Duvara Monte: Yok

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  Panasonic KX-TG1611 Dect Telefon - Siyah

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 89,00 TL
  • 12 ay x 8.54 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir