PS4 JUST SING (UBISOFT)

45 ‘ten fazla popüler şarkı seçeneği ile şarkını söyle!

 GENİŞ ŞARKI KATOLOĞU:

-Oyunun içinde Maroon 5 tan Justin Bieber a kadar popüler 45 şarkı olacak.

-Daha sonra şarkı katoloğunuzu genişletebilirsiniz! Farklı şarkı paketlerini (80 ler pop,aşk şarkıları vs gibi) satın alabilirsiniz.  

KENDİ MÜZİK VİDEOLARI YARAT:

12 Orjinal video temasına göre kendi müzik videoları yarat! Bunun için 4 farklı video arka planı ve 4 farklı filtren olacak.

PARTİYE BAŞLAMAK İÇİN AKILLI TELEFON YETERLİ: -Parti için tek gereken şey akıllı telefon ve oyun konsolun!

-Just Sing 4 oyuncuya kadar akıllı telefonlar ile uyumludur. Konsolun ile uyumlu hale getirdikten sonra akıllı telefonunu mikrofon ve kamera olarak kullanabilirsin! Performansını telefona kaydedebilir ve TV ekranında görüntüleyebilirsin.

- Videolarını kaydedip arkadaşlarınla paylaşabilir ya da 3 arkadaşına kadar performanslarınızı müzik videosu haline getirebilirsin!

2 ANA MOD: Party Modu: 3 arkadaşın ile birlikte kendi müzik videonu yarat! Battle: Offline olarak arkadaşlarınla birebir yarış. 

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Yaş Sınırı
  Yaş Sınırı12 yaş ve üstü

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  PS4 JUST SING (UBISOFT)

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 47,00 TL
  • 12 ay x 4.51 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir