Satışa Kapalı Quantum Break Xbox One Oyun

HER ŞEYİ YOK ETMEDEN ÖNCE ZAMANI DÜZELTİN   
Zaman bozulduğunda, facia oyun parkınız haline geliyor. Kahraman Jack Joyce olarak, zamanda geri ve ileri atlatan destansı felaketlerden kurtulun. Bu dengesiz dünyada hayatta kalmak ve zamanın sona ermesini engellemek için zamanla ilgili yeni güçlerinizde ustalaşmanız gerekiyor.   

DRAMATİK BİR HİKÂYE SİZİ BEKLİYOR   
Başarısız bir zaman makinesi deneyi, zamanda bir kırılma oluşturunca Jack Joyce bu sorunla baş başa kalır. Zamanı kurtarmak için savaşırken aynı zamanda eski bir dostken düşmana dönüşen Paul Serene tarafından yönetilen Monarch Solutions adlı acımasız bir güvenlik şirketiyle de mücadele etmek zorundadır. Paul zamanı sonsuza dek yok etmeye çalışırken Jack onu kurtarmak için mücadele eder.   

ZAMANIN BÜYÜK ROL OYNADIĞI SAVAŞI KEŞFEDİN   
Zamanda kırılmanın yaşandığı bir dünyada sinematik aksiyon bir üst düzeye taşınıyor. Kontrolü ele almak için zamanı dondurun. Geçmiş düşmanları çarpıtın. Zamanda donmuş nesneleri tek bir dokunuşla silahlara dönüştürün. Cephaneliğinizde zaman olduğu sürece, savaş asla önceden kestirilemez.   

DESTANSI YIKIMDA İLERLEYİN   
Donmuş bir dünya aniden, şiddetli bir şekilde ileri geri salınırken zaman destansı duraksama anları oluşturarak etrafınızda çöküyor. Duraksamalar her an meydana gelebilir ve zaman ileri geri atladığında her türlü felakete neden olabilir. Bu kestirilemeyen felaketleri yönlendirin ya da onların kurbanı olun.   

OYUN DENEYİMİNDEN SENARYOYA GEÇ   
Oyun sadece bir başlangıç. Heyecan verici canlı özel aksiyon serisiyle hızlı Quantum Break dünyasının derinliklerine dalın. Oyun deneyiminiz canlı aksiyon hikâyesinin nasıl gelişeceğini etkileyerek tamamen benzersiz bir eğlence deneyimi sunar. Oyun ve programın birleşimi, daha önce hiç tecrübe etmediğiniz dinamik bir hikâye anlatımı sağlar.   

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Yaş Sınırı
  Yaş Sınırı16 Yaş ve üstü

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  Quantum Break Xbox One Oyun

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 90,00 TL
  • 12 ay x 8.64 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir