Rcx XX3 Drone U.K. Gece Görüşlü Quadcopter

Rcx XX3 Drone U.K. Gece Görüşlü Quadcopter

Rcx XX3 Drone U.K. Gece Görüşlü Quadcopter 
Elinizden bırakamayacak
Eğlenmeye doyamayacaksınız!


2000’li yıllarda uzaktan kumandalı araba hüküm sürmekteydi. Şu an dronelar da bir nevi bu dönemin uzaktan kumandalı arabası; biraz daha gelişmişi ve bu sefer karada değil de havada hareket edeni. Drone insansız hava aracı demektir. Birçok drone yarış ve oyun amacı taşımak üzere tasarlansa da bunların kameralı olanları, kuşbakışı çekim amacıyla kullanılanları da vardır. Rcx XX3 Drone U.K. Gece Görüşlü Quadcopter en Son Gyro Teknolojisiyle hızlı, seri ve stabil uçuş özelliği sağlar. Havada asılı kalabilme ve her yöne doğru takla atabilme gibi özellikleriyle mükemmel uçuş kalitesi sunar. NO HEAD özelliği sayesinde uçuş esnasında istediğiniz şekilde ön yönünü belirler. 


RETURN BACK opsiyonuyla ise son noktadan geldiği yönün tersine gidebilme özelliği gösterir. Gyro, helikopterin kuyruğundaki kaymaları kuyruğa gönderdiği sinyallerle engelleyen bir alettir. 6 eksenli en son teknoloji dahili Gyro ile . Rcx XX3Droneda bu kaymalar en aza indirgenmiştir. Gerçek Gyroscope teknolojisi ile mükemmele yakın bir uçuş kalitesi sağlayan . Rcx XX3, size orijinal bir uçuş kalitesi deneyimi yaşatır. Aynı zamanda yine Gyro teknolojisiyle stabil uçuş, havada asılı kalabilme özelliği gösterir. 2.4Ghz Kumandası sayesinde, işlemci hızıyla piyasadaki birçok modelden önde gelir. Sağa-sola yatay hareket, yukarı-aşağı, sağa-sola, ileri-geri olmak üzere 4 kanal hareket özelliğine sahiptir. 


30 metre menzile sahip olan cihazımız 45 dakika şarj edilerek 8 dakika uçuş kalitesi yaşatır. Bu sürenin şarj süresinin uzatılmasıyla doğru oranda olarak uçuş kalitesinin de uzatılması mümkündür. Yanan sönen LED Işıkları sayesinde gece görüşüne ek olarak, cihazı gece kullandığınızda sorun yaşamayacaksınız. . Rcx XX3 Usb’ den şarj özelliğine sahiptir, böylece usb girişi olan güç kaynaklarından cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz (USB kablosu pakete dahildir). Kumanda 3 Adet ince kalem (AAA) pille çalışır (Kutudan çıkmaz). 


Kırılmaya dayanıklı plastik gövdeden oluşur, darbelere karşı dayanıklıdır. Her türlü yedek parçası bulunur, ayrıca satın alabilirsiniz. Helikopter 3.7V 150 mAH Li-Po şarj edilebilir pil ile çalışır, pil helikopterin içinde bulunmaktadır. Helikopterin pervaneleri korumalıdır. 


Türkçe Kullanma Kılavuzu kutuya dâhildir. 
Helikopter boyutları: 13.5 x 13.5 x 3 cm (diagonal).
Kutu boyutları: 28 x 7 x 13.6 cm

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Kontrol
  Kontrol Tipi4-6 Kanallı
  Garanti Durumu
  Garanti24 Ay

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  Rcx XX3 Drone U.K. Gece Görüşlü Quadcopter

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 155,00 TL
  • 12 ay x 14.88 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir