Satışa Kapalı Until Dawn Ps4 Extended Edition Sıfır Orjinal Oyun
Sekiz arkadaş uzak bir dağ evinde mahsur kaldığında, ürkütücü olaylar gerçekleşir ve yalnız olmadıklarını anlarlar…

Korkudan titreyen gergin grupta panik hâkim. Dengesiz katilin kim olduğunu bulmaya çalışırken sekiz karakterin korkusuna ortak olun. Gelişmiş "kelebek etkisi" sistemiyle ölüm kalım kararları alın. Yaptığınız her şey hikâyenin gidişatını ve bütün karakterlerin kaderini ciddi biçimde değiştirecek.Kimin geceyi sağ çıkaracağını vereceğiniz kararlar etkileyecek. Yürek burkan ahlâki ikilemlerle başa çıkarken, önemsiz gibi görünen kararlar bile yıkıcı, beklenmedik sonuçlara yol açabilir.

Bu dehşet zamanında kimse güvende değil, Until Dawn'ın senaryosu bağımsız oyun yapımcıları Larry Fessenden ve Graham Reznick tarafından kaleme alındı. İşler her zaman göründüğü gibi gitmez ve dramatik hikâye değişimleri ile oyunun sonuna kadar tahmin etmeye devam edeceksiniz.

Kulübede bir katil ile kapana kısıldığınızda, sadece kararlarınız kimin yaşayıp kimin öleceğinde etkili olacak – yardımcı rehberimizle doğru yolda olduğunuzdan emin olun ve Until Dawn'da hayatta kalıp kalamayacağınızı görün. 

Gösterilen taksitler fiyat indirimleri veya ilaveleri yapılmadan mevcut ürün sayfasında görünen fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Örneğin ürün bedeli 100 TL ise banka kartına göre bu fiyat üzerinden hangi komisyon oranıyla ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ödeme ekranınızda kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz ekrana geldiğinizde;

 • Kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan indirimler veya ürünün değişik seçeneklerinin seçilerek fiyatı farkı yaratmasından dolayı gerçekleşecebilecek olan ilave ücretler hesaplanır.
 • Ne şekilde ödeme yapmayı tercih ediyorsanız aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek kartınızdan çekilecek olan miktarı görebilirsiniz.
 • Tek Çekim - Taksitli Ödeme - Diğer Ödeme Yöntemleri (Puanla - Ön Ödemeli Kartlarla)

 • Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirmeler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Doğrulama Kodu

  Until Dawn Ps4 Extended Edition Sıfır Orjinal Oyun

  Tüm ürünlerde ücretsiz kargo!

   

   

   

  • 83,00 TL
  • 12 ay x 7.97 TL'den başlayan taksitlerle
  • Fiyatlara %18 KDV dahildir